Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne ”FAT” od ponad dwudziestu  lat swojej działalności ukierunkowane jest na produkcję mebli. 

Początkowo zajmowaliśmy się głównie produkcją seryjną, a nasze wyroby dostarczaliśmy do sklepów meblowych. Jednak dość szybko, wychodząc naprzeciw zainteresowaniu naszymi wyrobami odbiorców bezpośrednich, podjęliśmy decyzję o ukierunkowaniu naszej działalności w kierunku wyposażania wnętrz dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Unowocześniliśmy także strukturę i nazwę firmy zmieniając ją na MODERN FAT Sp. z o.o.

Dzięki produkcji opartej na  nowoczesnych technologiach i  oryginalnych rozwiązaniach, z powodzeniem wyposażamy przestrzeń biznesową i komercyjną w meble najwyższej jakości. 

Jesteśmy z Klientem od momentu analizy potrzeb i profesjonalnego doradztwa, poprzez projekt, produkcję, montaż oraz serwis mebli. 

W ślad za dynamicznym rozwojem firmy  MODERN FAT Sp. z o.o. w ostatnich latach, stale umacniamy swoją pozycję rynkową. 

Na przestrzeni wielu lat pozyskaliśmy najbardziej wymagających Klientów, tworząc bogate portfolio  realizacji, które są odzwierciedleniem naszych możliwości. 

Naszemu doświadczeniu oraz marce zaufały firmy w kraju i za granicą, a nowoczesne technologie, design i jakość to kluczowe aspekty naszego sukcesu. 

Oferujemy ,,meble na miarę” nie tylko pod względem technicznym, ale przede wszystkim przez pełne dostosowanie się do potrzeb naszych Klientów, zgodnie z naszym hasłem : ,,MODERN FAT – gwarancją satysfakcji”


Nasza firma w ostatnim czasie uczestniczyła w Targach Meblowych w Birmingham w ramach programu Paszport do Eksportu. Rynek mebli kontraktowych Wielkiej Brytanii to kolejne miejsce na rozszerzenie działalności firmy.

* * * * * * * * * *