Referencje

Wiemy ile jest pracy przy budowie, aranżacji i organizacji hotelu, pensjonatu lub innego obiektu. Zdajemy sobie też sprawę jak ważne jest to, by Partnerzy wybrani do współpracy wywiązywali się z umów. Wiemy, że od jednego ogniwa zależy następne i że tylko niezawodność wszystkich elementów daje komfort pracy. Dlatego realizując zlecenia dokładamy wszelkich starań by były one wykonane według najwyższych standardów, z zachowaniem terminów realizacji. Opinia naszych Klientów w tym względzie jest bardzo ważna, gdyż dzięki niej możemy stale kontrolować jakość obsługi i dostarczanych produktów.

Poniżej prezentujemy wybrane opinie Klientów, którzy skorzystali z naszych usług i zgodzili się podzielić wrażeniami ze współpracy z naszą firmą. Mamy nadzieję, że wkrótce i Państwa zdanie pojawi się wśród poniższych.

Hotel Szafir

... jesteśmy zadowoleni z wykonania oraz eksploatacji mebli. Stwierdzamy, iż firma należy do nielicznych zakładów oferujących wysoką jakość i szeroki wachlarz usług.

Hotel Szafir

Hotel Ibis Styles

... polecamy wszystkim, którzy cenią sobie fachowe podejście do klienta, bardzo wysoką jakość produktów oraz wykonanych usług.

Hotel Ibis Styles

Centrum Inwestycji Hotelowych Konstancin Jeziorna

...oba kontrakty wypadły wyśmienicie. Nietypowe meble wyprodukowane w terminie, podczas montażu pracownicy wykazali się sumiennością, solidnością i punktualnością...

Centrum Inwestycji Hotelowych Konstancin Jeziorna

Marina Investment

...wszystkie prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Podczas montażu mogliśmy liczyć na fachową pomoc oraz doradztwo.

Marina Investment

Marriott Gdynia

...Firma PHP FAT wykonała prace z wyjątkową precyzją i starannością, mając zawsze na uwadze nasze wysokie wymagania odnośnie estetyki oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Dodatkowo dzięki wiedzy pracowników, zawsze mogliśmy liczyć na pomoc w poszukiwaniu właściwych rozwiązań technicznych, co pozwoliło uniknąć późniejszych problemów.

Marriott Gdynia

Navimor

...Firma posiada dobrze wyposażony park maszynowy oraz dysponuje profesjonalnym sprzętem do montażu...jest to partner rzetelny i godny zaufania, charakteryzujący się nowoczesnymi metodami współpracy, fachowością i otwarciem na klienta.

Navimor

Hotel Sadova Gdańsk

... Wykonawca sprostał wszystkim naszym wymaganiom, a jego wskazówki i propozycje były bardzo cenne i chętnie z nich skorzystaliśmy.

Terminowa, sprawna realizacja zamówienia przyczyniła się również do tego, że firma PHU FAT w pełni zasługuje na nasze uznanie i dalszą rekomendację.

Hotel Sadova Gdańsk

Dom Wczasowy VIS Jastrzębia Góra

... pragniemy polecić firmę P.H.U. „FAT”, gdyż jesteśmy zadowoleni z wykonania oraz eksploatacji mebli. Stwierdzamy, iż firma należy do nielicznych zakładów oferujących wysoką jakość i szeroki wachlarz usług.

Dom Wczasowy VIS Jastrzębia Góra

Primavera Jastrzębia Góra

...na podstawie wieloletnich doświadczeń możemy polecić PHP FAT jako firmę charakteryzującą się znakomitą obsługą handlową i logistyczną o dużym poziomie fachowości.

Primavera Jastrzębia Góra